promocje promocje promocje promocje promocje
[Rozmiar: 44254 bajtów]
 Okres dzieciństwa opisać można kolorami tęczy. Trzy z nich są najważniejsze. Czerwony oznacza bezinteresowną miłość rodzicielską, zielony - bezpieczeństwo, a żółty- zabawę. Dzięki Sklepom "BOBASIK" świat Twojego dziecka będzie wypełniony najważniejszymi barwami, a przez to bajecznie szczęśliwy. Wprawdzie my - dorośli - wiemy, że życie to nie bajka, ale każdy z nas zachował w sobie dziecięcą radość. Dlatego, bazując na wieloletnim doświadczeniu i znajomości potrzeb naszych Najmłodszych, otwieramy przed Państwem drzwi do naszych sklepów.
 W naszych sklepach znajdziecie Państwo wyłącznie produkty najwyższej jakości, zamawiane u renomowanych polskich producentów. Cały asortyment posiada niezbędne certyfikaty i atesty. Nie sprzedamy Państwu niczego, czego sami nie kupilibyśmy naszemu dziecku.
 Na rynku jesteśmy od dziesięciu lat. Przez ten okres doskonale poznaliśmy potrzeby naszych małych Klientów. Byliśmy, jesteśmy i będziemy właśnie dla nich. Bo, jak mawiał Janusz Korczak, "kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat".
 Zapraszamy Państwa od poniedziałku do soboty i życzymy takich zakupów, które Państwu i pociechom sprawią radość
[Rozmiar: 44254 bajtów]
wykonanie: Planfirm.pl
(c) Copyright 2007 by Bobasik